Ez az a videó, amihez egyszerűen nem lehet mit hozzáfűzni azon kívül, hogy: igen, Oroszországban járunk.Hirdetés
Ezek is érdekelhetik
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Még több Autó-Motor
Hozzászólások
hozzászólás
Előző cikk
Segít a hóban az Audi quattro
Következő cikk
Lefejezték az Evoque-ot
Hirdetés