2015. július 3.

Nagyon készül a Hungaroringre és Monzára is a négyszeres Formula–1-es világbajnok Sebastian Vettel, aki az istenért sem lenne csapatvezető. Az interjú a hétfői Nemzeti Sportban jelent meg.

Csendes száguldás – fedélzeti kamerás felvétel a Pikes Peak rekord futamáról

2015. július 2.

Nézze végig, ahogy Rhys Millen néma villanymotoros versenyautójával 9 perc alatt felszáguld a Pikes Peak-i pályán. Furcsa a hang hiánya.

F1: happy lesz Hamilton?

2015. július 1.

Mivel a német futamot törölték a versenynaptárból, idén a Silverstone-i lesz a hazai futamunkat megelőző utolsó verseny. Utána irány a Hungaroring!

WRC: ismét Lengyelországban a világbajnokság mezőnye

2015. június 30.

Tavaly öt év kihagyás után tért vissza a Rali Világbajnokság Lengyelországba, idén az útvonal szinte teljesen új lesz, így ez is egyfajta ugrás lesz az ismeretlenbe a mezőny számára.

WTCC: ezüstérmes lett Michelisz

2015. június 29.

Michelisz Norbert az első futamon a hatodik, a másodikon viszont a második helyen végzett a Franciaországban megrendezett FIA Túraautó-világbajnoki futamon.

Akkora motort kapott a Kamaz versenykamion, hogy az utasoknak már nem maradt hely

2015. június 26.

2016-ban először csőrös kamionnal áll majd rajthoz a Dakaron a Kamaz gyári csapata, a váltást az új, 980 lóerő/4000 Nm (!!!) nyomatékú erőforrás indokolta.

F1: Rosberg a rajtnál élre állt és győzött

2015. június 22.

Zsinórban másodjára sikerült nyernie Nico Rosbergnek a Red Bull Ringen, a rajtnál elhúzott az első helyről rajtoló Lewis Hamilton mellett és utána már megállíthatatlan volt Rosberg. Hamilton kénytelen volt beérni a második hellyel, a bronzérmes helyezés Felipe Massáé lett.