Sport

Michelisz: a szív és az ész döntése volt

2015. február 26.

Nemrég kiderült, hogy Michelisz Norbert marad a Zengő Motorsportnál, aminek nyilván nagyon örültek a pilótáért és a csapatért szorító magyar szurkolók. Miként az is remek hír, hogy annak ellenére jobb feltételek mellett versenyezhet majd a túraautó-világbajnokságon (WTCC), hogy nem szerződött a Honda gyári csapatába.

Mit csináljon az ember, ha kimaradt a Ferrari FXX programjából? Próbálkozzon a McLarennél!

2015. február 19.

A Ferrari már 1036 lóerőnél tart, de az 1000 lóerős McLaren P1 GTR-rel a versenypályán köröző gazdagoknak se kell majd nagyon szomorkodniuk.

Rali-vb: Ogier tálcán kapta a győzelmet

2015. február 16.

Andreas Mikkelsen szinte a célvonalban kicsúszott a pályáról, s végül csak harmadik lett, így Sebastien Ogier ölébe hullott a győzelem, a második helyen Thierry Neuville ért célba.

Hamarosan jön a vízbefecskendezéses M BMW

A MotoGP versenysorozat idei biztonsági autóján mutatkozik be az M GmbH vízbefecskendezéses rendszere, amely hamarosan utcai BMW-n is elérhető lesz.

Rali-vb: Svédországban, jégben-fagyban

2015. február 12.

A Rali Világbajnokság második fordulója kemény téli kihívás elé állítja majd a világbajnoki ralimezőnyt: a skandináv rali mindig is egy klasszikus téli verseny volt szegecses gumikkal nagyon gyors és látványos gyorsasági szakaszokon.

1250 lóerős javarészt elsőkerékhajtású versenyautó a Nissantól

2015. február 3.

Le Mans-ban áll rajthoz majd a Nissan GT-R LM Nismo, amelynek a néven kívül nincs köze az utcai autóhoz.

Két év múlva rajthoz áll a Yaris WRC

2015. február 2.

Megvárja az új motorszabályokat a Toyota, ezért csak két év múlva veti be a Yaris alapján készülő WRC-autót.

Jobb későn, mint soha: GT86 raliautó

2015. január 28.

Eltartott egy darabig, amíg a Toyota Motorsport GmbH fejlesztői az elsőkerékhajtású autókra szabott szabályzathoz igazították az R3-as GT86-ost.

Rali-vb: Ogier legyőzhetetlen formában

2015. január 26.

Sebastien Ogier át tudta menekíteni győztes formáját a 2015-ös szezonra, s hazai versenyén megszerezte a győzelmet. A dobogó további két fokára a Volkswagen másik két pilótája, Jari-Matti Latvala és Andreas Mikkelsen állhatott fel.

Rali-vb: Monte-Carlo, a bajnokok csatája

2015. január 21.

2015-ben ismét a hagyományos Monte-Carlo Ralival nyitja meg kapuit a Rali Világbajnokság, idén Sebastien Loeböt is üdvözölhetjük az indulók között. A WTCC-ben versenyző pilótától pontokat, s egy esetleges győzelmet vár a Citroen, amely így a 2013-as Német Rali utáni első győzelmét ünnepelhetné Monacóban.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »