Sport

Felpumpálták versenyautónak a Peugeot 308-ast

2015. augusztus 28.

Erősebb, könnyebb és sokkal szélesebb a GTi-ből épített Peugeot 308 Racing Cup versenyautó.

Sportszerűtlen volt az Audi a DTM-ben, többek között 63 millió Ft-os büntetést kapott

2015. augusztus 27.

A Német Motorsport Szövetség sportszerűtlennek ítélte az Audi magatartását az osztrák DTM futamon, amikor a csapatvezető arra utasította egyik pilótáját, hogy lökje ki az előtte haladó ellenfelét.

WRC: végre otthon is nyert a Volkswagen

2015. augusztus 24.

A dobogó mindhárom fokára VW-pilóta állhatott fel a Német Ralin. A francia Sebastien Ogier győzött, a második helyezés Jari-Matti Latvaláé lett, míg a bronzérmes helyen Andreas Mikkelsen ért célba.

F1: Hamilton simán nyer Belgiumban

A Belga Nagydíjon ismét a Mercedes pilótái domináltak, Lewis Hamilton simán nyert, Nico Rosberg lett az ezüstérmes, a harmadik helyezés nagy meglepetésre a Lotusos Romain Grosjeané lett.

WTCC: Michelisz többet várt eddig

2015. augusztus 19.

Egy hónapja a nyári szünetét tölti Michelisz Norbert, a túraautó-világbajnokságon (WTCC) jelenleg az ötödik helyen álló pilóta. A Zengő Motorsport versenyzője lapunknak elárulta, többször meg szerette volna szorongatni a citroënes riválisokat a szezon során.

Egy kemény verseny megérdemelt jutalma

2015. augusztus 18.

Nem volt egyszerű, de végül a magyar értékelés második helyezését szerezte meg a Peugeot-Total Hungária Rallye Team párosa a Kassa-ralin.

Különleges csemege a háromszemélyes Porsche 911

2015. augusztus 12.

Középre helyezett kormánykerékkel és vezetőüléssel különleges élményt nyújt a Porsche 911 terelgetése. Ráadásul jobb, mint a gyári négyszemélyes változat!

Leleplezték az új kecskeméti versenyautót

2015. augusztus 5.

Három másodperc alatt gyorsul százra a KEFO Motorsport legújabb fejlesztésű Formula Student versenyautója. Szeptemberben Olaszországban áll rajthoz – ha minden jól alakul.

Bíróság előtt felel a motorkerékpár-versenyző a versenybalesetért

2015. augusztus 4.

Az Althea Racing csapatnál versenyző Niccoló Canepa bíróság elé került egy 2013-ban általa okozott versenybaleset miatt.

WRC: Latvala triplázott hazai raliján

2015. augusztus 3.

Latvala ugyanis ralis pályafutása során harmadszorra is a legelső helyen futott célba hazai raliján úgy, hogy az eddigi sebességrekordot is megdöntötte. Sebastien Ogier a második helyen futott célba, bronzérmes a citroenes Mads Östberg lett.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »