Sport

Felújították a ©koda Supersport versenyautóját

2014. november 28.

1950-ben három Supersport versenyautót készített a ©koda, az egyedüli megmaradt példány felújításával most végzett a gyár.

Világrekorddal búcsúzik a Lotus a Renault F1-erőforrástól

2014. november 24.

Jövőre már nem Renault-motorokkal állnak rajthoz a Lotus F1-es autói, világrekorddal búcsúzik a csapat a partnerétől.

Világuralom a célja az új Cadillac versenyautónak

2014. november 17.

Az előző versenyautóval kifejezetten az észak-amerikai piacra koncentráltak, az ATS-V.R-rel már világszerte rajthoz fognak állni.

A legjobb hondásként zárta az évet Michelisz Norbi

Egy második és egy negyedik helyezéssel zárta a makaói versenyhétvégét Michelisz Norbi, aki így a 4. helyen végzett a WTCC-világbajnokságban.

Világbajnokságot szervez a Mazda az új MX-5-össel

2014. november 7.

Három kontinensen mérik majd össze tudásukat a Global MX-5 Cup versenyzői, 2016-ban indul az új sorozat.

Pedig annyira közel volt a siker...

2014. november 6.

Nem sikerült a bravúr, a szekszárdi Ficza Ferenc hatodik helyen végzett a Seat Leon Európa Kupa összetett versenyében. A barcelonai záró hétvégén minden összeesküdött a Zengő Junior Team (ZJT) pilótája ellen.

Golf raliautó a kínai bajnokság számára

2014. november 5.

A brit Prodrive a FAW-VW megrendelésére készítette el a kínai CRC szabályzatnak megfelelő raliautót.

Pályaversenyautó szörfdeszkákkal

2014. október 27.

A Red Bull Racing a Holden negyven éves sportkombijának állít emléket a Tribute Edition Sandman elnevezésű versenyautóval.

Olcsó versenyautó a Nissantól

2014. október 21.

Kanadában rendeznek Micra-bajnokságot, a gyári építésű versenyautó ára mindössze 4,25 millió Ft.