2015. június 3.

A hétvégén rendezik meg a Kanadai Nagydíjat, Montreal hangulata Barcelona és Silverstone után a Forma-1-es világbajnokság egyik kedvenc megállóhelyévé teszi.

Bessenyey negyedik a Velenje Rally-n

2015. június 2.

A Bessenyey Zoltán – Papp György páros a szlovéniai Velenjében az abszolút negyedik helyen zárt a soron következő European Trophy (ERT) versenyen.

Leintették a Formula 3-as versenyt Monzában, mert a pilóták nem tudtak vezetni

A sok baleset miatt a verseny szervezői jobbnak látták, ha idő előtt piros zászlóval véget vetnek a versenyzésnek.

Pontszerzéssel indult az ERT-szezon Bessenyey számára

2015. május 28.

Az abszolút nyolcadik, a kategória második helyén ért be első European Rally Trophy versenyén a HELL Racing Team párosa a Krumlov Rally-n. A Bessenyey Zoltán – Papp György duó a terveknek megfelelően vette az első akadályt az új Renault Clio R3T versenyautóval.

Elhunyt Erik Carlsson, a Saab legendás autóversenyzője

86 éves korában elhunyt Erik Carlsson, egykori autóversenyző, a Saab autómárka elkötelezett híve.

WRC: Latvala poraiból tért vissza és győzött

2015. május 26.

Jari-Matti Latvala nagyszerű teljesítményével megszerezte a győzelmet Portugáliában csapattársa, Sebastien Ogier orra elől. A Volkswagen öröme teljes lehet, hiszen a dobogó mindhárom fokán VW-s pilóta áll. A bronzérmes helyezett ugyanis a norvég Andreas Mikkelsen lett.

F1: Rosberg váratlan triplázása Monacóban

Nico Rosberg zsinórban harmadszorra győzött a Monte-Carlo szűk utcáin rendezett Forma-1-es futamon. Sebastian Vettel idén először második helyezett lett, Lewis Hamilton a rossz taktikázás miatt csak a harmadik lett.

F1: a legfelkapottabb futam jön Monacóban

2015. május 21.

A Monte-Carlo utcáin tartott futam talán a versenynaptár legfontosabbja, a nagy szponzorok vezetői itt találkoznak partnereikkel, különösen fontos a jó teljesítmény a pályán. Felbolydul a Francia Riviéra, hiszen a Formula-1-es futam előtt rendezik a Cannes-i Filmfesztivált is.

WRC: Ismét Európában a ralis mezőny

A Portugál Rali a Rali Világbajnokság versenynaptárának egyik legkedveltebb ralija. Idén az ország északi részén porolnak majd a pilóták.

Új fenevaddal támadnak!

2015. május 20.

A tavalyi necces Le Mans-i győzelem után idén megpróbálnak szintet lépni az Audi Motorsport-nál. Új központot is építettek.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »