Sport

Nem csak az autóversenyzők, hanem a versenyszervezők is tudnak hatalmasat hibázni

2015. április 22.

Tömegbaleset lett a versenyszervezők felelőtlenségéből, amit aztán elintéztek egy bocsánatkéréssel – ez persze nem vigasztalja a sérült Mazda MX-5-ösök tulajdonosait, akik zsebből fizetik majd a javítást.

F1: Hamilton győz, Raikkönen váltja Vettelt

2015. április 21.

Bahreinben sem változtak meg az erőviszonyok, Lewis Hamilton simán nyert. Csapattársa, Nico Rosberg csak a harmadik helyezett lett, az ezüstérmes helyen ismét egy ferraris pilóta ért célba, ezúttal Kimi Raikkönen.

WTCC: Marokkó felejtős, Michelisz Norbi inkább már a Hungaroringre koncentrál

Értékes pontokat gyűjtött a Zengő Motorsport versenyzője, Michelisz Norbert. Az első futamon nyolcadik, míg a másodikon a hatodik helyen hozta be a Honda Civicet. Összetettben Michelisz a nyolcadik helyen várja a folytatást 26 ponttal.

WTCC: Marrakeshben folytatódik a küzdelem

2015. április 17.

Marokkóban folytatódik a FIA Túraautó-világbajnokság (WTCC), a sorozat hatodik alkalommal látogat el a Marrakeshbe, ahol utcai pályán csatáznak majd a pilóták.

F1: Hamilton ismét a dobogó tetején

2015. április 13.

Kínában a Mercedes újból dupla sikert könyvelhetett el, Lewis Hamilton felállhatott a kínai dobogó tetejére, miközben Nico Rosbergnek ezúttal is csak a második hely jutott, Sebastian Vettel ismét dobogós lett a Ferrarival.

Halálos versenybaleset történt az Eger Rallye-n

2015. március 31.

Az egri autóversenyen a Rali2 kategória utolsó szakaszán fának csapódott versenyautó navigátora életét vesztette.

F1: Vettel visszakapaszkodott a csúcsra

2015. március 30.

Sebastian Vettel csodálatos visszatérést mutatott be a Ferrarival a Malajziai Forma-1-es Nagydíjon, miközben a Mercedes párosának ezúttal csak a dobogó utolsó két foka jutott.

Meghalt egy néző a Nürburgringen, miután egy Nissan GT-R a kerítésen túlra repült

A VLN bajnokság versenyén a Flugplatz (repülőtér) kanyarnál egy bukkanót követően szállt fel a levegőbe a Nissan GT-R, amely aztán a biztonsági korláton túl landolt.

F1 Malajzia: egy új kezdet?

2015. március 24.

Az Ausztrál Nagydíjat kihagyó Fernando Alonso készülhet idei első versenyére a McLarennel. A csapatok a hétvégére jósolt esőzéssel és a 30 fok feletti hőmérséklettel küzdhetnek majd meg.

Egymilliárd forintos baleset Goodwoodban

2015. március 23.

Most hétvégén tartották a Goodwood Members Meeting elnevezésű találkozót, amelynek egyik betétfutamjának edzésén összeütközött két, ötvenes évekből származó versenyautó.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »