Első versenynap
Pécs, 2oo3. május 31., szombat
A délelőtti két időmérő edzést a sorozathoz hű tagok uralták: Brachna László, Szélesi Mihály, Bárkovics Zoltán, Dr. Grigalek Gábor és Belkovics László. A legjobb edzésidőt Bárkovics Zoltán futotta 2:29,16-tal.
A Média Kupában 02:34,55 perccel Szabó Róbert bizonyult a legjobbnak délelőtt.
A délutáni felfutásokon nem változott a sorrend, a délelőtti ötösfogat küzdött a dobogós helyekért. Végül összesítésben közéjük ékelődött egy újonc, Assenbrenner Tibor, aki a negyedik helyet szerezte meg. Őt a verseny vége után a parc fermé szabályainak megsértése miatt kizárták.
A Média Kupában Szabó Róbert tartani tudta a tempót, megnyerte a versenynapot, azaz a kupasorozat első futamát.

3. 321 Pantl Péter ZMS CKM 05:10,10

Szélesi Mihály: Nagyon örülök a győzelemnek megdogoztunk érte. Bár hiányzik egy-két ember, akik az elejéből mentek el, de szerintem továbbra is kemény a küzdelem. Mindenki fejlődik, mindenki gyorsul.
Bárkovics Zoltán: Szerettem volna megelőzni a főnököt, de nem jött össze, majd holnap talán. Sokat, aprókat hibáztam. Az első felfutás végén korlátot fogtam az utolsó kanyarban, sokkal jobb lehetett volna az időm.
Brachna László: Boldog vagyok, nagyon jól sikerültek a felfutásaim, különösen a második. A hegyen különösen praktikusnak tartom többször fölmenni, ezért is ültem be ebbe az Astrába, ami senkinek sem kellett. Emellett én szeretek Astrával menni, élvezem.

Második versenynap
Pécs, 2oo3. június 1., vasárnap

A sorozat versenyzői szerencsésen megúszták a délelőttöt, őket megkímélte a 11 óra tájban lehulló eső. Az első időmérőn Szélesi Mihály lett a leggyorsabb 2:27,74-gyel, a másodikon 2:26,81-gyel Bárkovics Zoltán bizonyult a legjobbnak.
Az első felfutáson a majdnem száraz pályán Assenbrenner Tibor lett a leggyorsabb, a tegnapi ötösfogat most egy kicsit lelassult, teret adva az újonc versenyzőknek. A Média Kupában Demcsák Zsuzsa egyre erőteljesebben javul, összesítésben a tizennegyedik helyet szerezte meg 24 induló közül.
A második felfutást Szélesi Mihály nyerte, de mivel az első felfutásban mintegy három másodperccel rosszabbat ment az élen haladóknál, végül meg kellett elégednie a negyedik hellyel a második futamban. A második felfutást és egyben a sorozat második futamát Assenbrenner Tibor nyerte.
A Média Kupát Bertalan Miklós, az Autó Modell Sport képviselője vihette haza.

3. 322 Lamara Roland ZMS Autópiac 05:13,97

Assenbrenner Tibor: Gokartos múltam van. Most versenyzek hatodszor az Astrában és én vagyok a sorozat legfiatalabb versenyzője. Először indulok itt Pécsett, ez életem első astrás győzelme. Szélesi Mihály a tanítómesterem. Az eső kedvezett nekem, valószínűleg a gokartos tapasztalatom miatt jól megyek vizes pályán.
Bárkovics Zoltán: Szerencse volt, hogy Szélesi Misi az esőben új gumit tett fel, és így hátrányba került. Az edzéseken jobbat mentem, mint a futamokon. A félig száraz pályán elóvatoskodtam a dolgot, lemaradtam az első helyről.
Brachna László: Ismét harmadik lettel, amivel nem vagyok elégedett. A felszáradóban lévő felemás pálya sem kedvezett nekem. A második felfutásban nagyot hibáztam.